Контактні лінзи: тенденції виробництва

За останні роки в індустрії засобів контактної корекції зору зроблено чимало відкриттів, адже дослідження проводилися одразу в трьох напрямках:

Контактні лінзи: тенденції виробництва

1) запобігання відчуття сторонніх предметів у очах;
2) нейтралізація токсикоз-алергічних реакцій на матеріали, з яких виготовляють контактні лінзи (скорочено – КЛ), чи на відкладення білків, ліпідів, що утворюються на поверхні виробу в процесі його носіння;
3) досягнення максимального рівня пропускання кисню до органів зору і вмісту вологи у виробах.

Кожен із виробників досяг у цій сфері своїх результатів.

Компанія Bausch & Lomb, наприклад, може похвалитися силікон-гідрогелевими лінзами Pure Vision2 HD. Характерна для них відмінна біологічна сумісність із тканинами ока чудово поєднується з високими оптичними показниками. Округлий край виробів дуже тонкий і майже повністю виключає тертя об рогову оболонку під час моргання. КЛ комфортні настільки, що надягаючи їх, одразу забуваєш, що в очах є сторонні предмети. Рівень газопроникнення – високий (130 одиниць), що дозволяє органам зору легко «дихати».

Цікавим напрацюванням Cooper Vision стали Biofinity – вироби планової заміни, виготовлені з силікон-гідрогелю. У цієї оптики дуже високий рівень пропускання кисню – 160 одиниць, вологи – 48%, модуль пружності – оптимальний. Щоб досягти таких показників, компанія використала матеріал «Комфілкон А». До речі, для людей із астигматизмом вона окремо розробила торичні контактні лінзи – Biofinity Toric. Їх можна придбати тут – http://www.linza.com.ua/uk/toric.

А от лінзи з силікон-гідрогелю від CIBA Vision Air Optix Aqua створені для користувачів, які віддають перевагу контактній оптиці місячної заміни. Вони мають високий рівень газопропускання – 138 одиниць. Під час виготовлення виробник застосував вдосконалену систему зволоження. Завдяки цьому модель стала більш комфортною в носінні і стійкою до різних відкладень.

Компанія ж Johnson & Johnson порадувала розробкою засобів контактної корекції зору Acuvue під назвою Oasys with Hydraclear Plus. Ці силікон-гідрогелеві КЛ зручні, добре зволожені, гладкі, чудово пропускають кисень (Dk/t дорівнює 147 одиницям). Настільки ж комфортні й фірмові вироби для одноразового використання 1-Day Acuvue Most for Astigmatism, для виготовлення яких застосована унікальна технологія Lacreon.

Звісно, на такі лінзи ціна немала. Але, як показує практика, комфорт, який вони забезпечують, повністю компенсує витрачені кошти.


Рейтинг популярных товаров наших читателей

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Читайте также следующие новости


Новость (статью) «Контактні лінзи: тенденції виробництва» подготовили журналисты издания Бизнес портал fdlx.com

Интересные новости в Украине и мире

Загрузка...

Комментировать: