Бизнес-портал fdlx.com

Від чого залежить комфортність приватного бункера

Чути звук тривоги і не мати можливості сховатися разом із сім’єю у надійне місце означає наражати себе та близьких на небезпеку. Вихід із ситуації багато хто бачать у будівництві бункера поруч із будинком, при цьому всі хочуть, щоб він повністю імітував звичайне житло, але розташовувався під землею і міг захистити навіть від радіоактивного випромінювання. Наскільки реально реалізувати подібну ідею і чи справді комфортно перебувати всередині приватного бомбосховища? Давайте розбиратися.

Спочатку варто відзначити, що приватні шелтери і ті, що періодично показують в телеграм каналах або по телевізору,  зовсім не одне й те саме. Проєкти, які реалізують за індивідуальним замовленням клієнтів або компаній, від самого початку на порядок кращі, тому що:

Зрозуміло, бункери між собою відрізняються, тому варто заздалегідь розібратися, що впливає на умови перебування у шелтері.

Головні фактори, що визначають зручність перебування у сховищі

Добре почуватися можна там, де чисто і є все необхідне для різних аспектів життя: сну та відпочинку, гігієнічних процедур, приготування їжі, проведення дозвілля, роботи, прання речей і т.д. Бункери повністю імітують квартири та будинки, принаймні, якщо їхнім спорудженням займаються професіонали, тому перебувати там не лише безпечно, а й приємно. На рівень комфортності впливають:

Навіть якщо доведеться жити у сховищі тижнями, людям буде комфортно. Щоправда, не варто забувати поповнювати запаси води та їжі, які однозначно витрачатимуться після тривалих повітряних тривог.