Як вибрати надійну букмекерську контору в інтернеті

Якщо ви вирішили спробувати свої сили та знання у беттінгу, то перш за все потрібно вирішити питання вибору надійної букмекерської контори. Це дозволяє успішно робити ставки на спортивні події та бути певним, що отримані виграші від парі ви зможете вивести швидко та без будь-яких проблем.

Щоб не потрапити на гачок неякісних БК та просто шахраїв потрібно знати певні нюанси та деталі, що допоможуть відрізнити якісного букмекера від того, яким краще не зв’язуватися. Сьогодні на просторах мережі інтернет існує досить багато сайтів, що пропонують своїм клієнтам робити ставки на спортивні події. Проте не всім їм можна довіряти. До списку якісних БК входить портал Бетвіннер. Це досить молода контора, котра почала працювати у 2018 році. Проте за час свого існування вона встигла заробити позитивну репутацію та зібрати досить велику аудиторію бетторів з різних куточків світу. Ті, хто не сидить вдома, можуть Бетвіннер скачати мобільний додаток. Він повнофункціональний, має просте та зручне меню, дозволяє швидко виконувати різноманітні дії та операції.

Вибрати надійного букмекера насправді нескладно. Варто лише знати певні моменти та деталі, на які потрібно обов’язково звертати увагу при знайомстві за азотно-розважальним порталом. Вони допоможуть визначити не лише рівень якості та надійності букмекера, але і зрозуміти наскільки портал підходить саме вам.

Як вибрати надійну букмекерську контору в інтернеті

Надійність компанії

Перед тим, як проходити процедуру реєстрації на сайті обраної букмекерської контори, потрібно перевірити її надійність. Під цим поняттям розуміється той факт, що сайт повноцінно відповідає за свої слова та надані послуги, всі деталі та умови співпраці, що описані на офіційному сайті відповідають дійсності, та їх можна буде спостерігати під час членських відносин.

Проте як визначити надійність сайту? Насправді є деякі моменти, котрі допоможуть не просто вчитися на власних помилках, а не допускати їх. Є ряд факторів, що вказують на надійність букмекерської контори, і серед них:

 • Ліцензія. Якщо сайт ставок на спорт не має ліцензії, то далі знайомитись з цим порталом не варто — це буде безглузда трата нашого часу. Ліцензія — це документ, що засвічує перевірку букмекерської контори спеціальною комісією. Якщо така комісія не виявила порушень, то вона надає свою ліцензію. саме сертифікат є доказом того, що БК відповідає всім вимогам та стандартам.
 • Репутація. Це ще один важливий фактор, котрий може вказати на надійність компанії, що надає послуги ставок на спорт. Репутація заробляється роками. На створення позитивного іміджу йдуть роки. Це досить складна схема, що складається з різноманітних компонентів.
 • Відгуки реальних клієнтів. Це такий фактор, до якого потрібно ставитися обережно. Перш за все, потрібно перевірити, що портал, де ви читаєте відгуки — це незалежний майданчик, який не займається рекламою, а коментарі не написані роботами. Відгуки допоможуть зрозуміти з чим доводилося стикатися реальним клієнтам тої чи іншої БК.

Саме такі компоненти допоможуть зрозуміти наскільки є надійним сайт ставок на спорт, чи варто далі продовжувати знайомство з ним та дізнаватися інші деталі, нюанси.

Доступність та відкритість

Одним з індикаторів надійності букмекерської контори є відкритість дій самої компанії. Тобто коли БК відкрито надає всі контактні дані:

 • адресу офісу;
 • місце реєстрації;
 • дані про ліцензію;
 • контактні дані та інше.

Якщо сайт ставок на спорт всю вищеперечислену інформацію надає у відкритому доступі, то вірогідність того, що портал не є ненадійним, досить низька.

Проте це не все, так, наприклад, якщо компанія вказує незрозумілу електронну пошту, або пропонує незрозумілий зворотній зв’язок, то краще пройти повз такого порталу та не витрачати на нього власний час.

Навіть якщо на майданчику вказані всі дані, не спішіть реєструватися і тим паче поповнювати ігровий рахунок. Краще попередньо зв’язатися зі спеціалістами технічної підтримки, поспілкуватися з ними, задати деякі питання. Під час спілкування зі спеціалістом багато що стає зрозумілим. Ухилення від конкретної відповіді, небажання вести діалог або ще подібні моменти вказують на те, що букмекерська контора не націлена на якісну та продуктивну співпрацю з клієнтами.

Лінія ставок

Сказати, що лінія ставок є основним показником надійності букмекера не можна. Проте вона також допомагає багато чого зрозуміти. Річ в тому, що надійна БК, котра націлена на довгу роботу та заохочення потреб своїх клієнтів, ніколи не буде пропонувати невелику та бідну лінію розпису. Якщо справи у букмекера йдуть добре і він планує далі розвиватися, то він буде робити все для того, щоб утримувати та викликати інтерес до постійного відвідування офіційного сайту раніше зареєстрованих бетторів, та створювати такі пропозиції, котрі зацікавлять потенційних клієнтів.

Також надійні БК не забувають і про лайв-режим. На таких інтернет-майданчиках він буде запропонований у широкому асортименті з різноманітними додатковими фішками:

 • сповіщення про розвиток матчу;
 • пряма трансляція;
 • інші цікаві пропозиції.

Такі фактори будуть вказувати на те, що БК працює на своїх клієнтів. А це значить, що на такому порталі можна розраховувати на якісні послуги та чесні виплати.

Внесення та виведення коштів

Тут працює наступне правило — чим більше пропонує букмекерська контора популярних та надійних платіжних систем, тим більша вірогідність отримати послуги високої якості на цьому порталі. Звичайно головним фактором асортимент платіжних систем, що надає букмекер клієнтам для проведення фінансових транзакцій, назвати не можна, проте фей фактор є одним із тих, що може допомогти зробити правильний вибір.

Досить добре, коли БК пропонує наступні варіанти проведення платежів:

 • банківські переводи;
 • онлайн платежі;
 • електронні гаманці;
 • криптовалюта.

Такі різноманітні способи дозволяють кожному бетторові вибирати той портал, що дозволятиме впевнено вносити депозити та виводити винагороди, отримані від ставок на спорт.

FAQ

Чому важливо вибрати надійного букмекера?

Від якості обраної букмекерської контори буде залежати частина успіху в ставках на спортивні події. Лише якісні БК зможуть запропонувати робити ставки на прозорих умовах, та не будуть чинити опір під час виведення винагород.

Які особливості допоможуть зробити правильний вибір?

Вибрати надійного букмекера нескладно. Варто лише знати деякі деталі, котрі будуть свідчити про якість БК, або навпаки — її відсутність. До таких факторів можна віднести надійність, наявність ліцензії, доступність та відкритість БК, широка лінія розпису та інші моменти.

Чи варто довіряти БК БетВіннер?

БК BetWinner — це популярний портал ставок на спорт, що пропонує своїм клієнтам високоякісні послуги. Букмекерська контора займає передові позиції у світових рейтингах сайтів ставок на спорт, забезпечує захист кожному клієнту та задоволення професійних потреб.
Рейтинг популярных товаров наших читателей

Загрузка...

Новость (статью) «Як вибрати надійну букмекерську контору в інтернеті» подготовили журналисты издания Бизнес портал fdlx.com

Дата публикации: , последнее обновление страницы: 19.08.2022 14:41:50


Оставить комментарий:Close sidebar