Що таке настоянка бджолиного підмору?

Що таке бджолиний підмор?

Бджолиний підмор – це природний продукт, який виробляють бджоли. Це суміш воску, меду, пилку та різних секретів бджіл, яку вони використовують для запечатування та консервації різноманітної рослинної та тваринної продукції, яку вони збирають.

підмор

Бджолиний підмор має високу біологічну цінність, оскільки він містить велику кількість вітамінів, мінералів та інших корисних речовин. Також, бджолиний підмор містить природні антибіотики, які допомагають бджолам боротися зі шкідниками та хворобами.

Бджолиний підмор використовують в народній медицині як засіб для зміцнення імунної системи, підвищення енергії, покращення травлення та нормалізації роботи серцево-судинної системи. Також його використовують у косметиці для поліпшення стану шкіри та волосся.

Важливо пам’ятати, що бджолиний підмор може викликати алергічну реакцію у людей, які мають алергію на продукти бджільництва. Тому, перед використанням бджолиного підмору як лікувального засобу, слід звернутися до лікаря.

Придбати настоянку можна у сертифікованого виробника: https://sviymed.com

Користь настоянки бджолиного підмору

Настоянка бджолиного підмору – це відвар з бджолиного підмору, який використовують як лікувальний засіб у народній медицині. Вона має високу біологічну цінність та містить велику кількість корисних речовин, таких як вітаміни, мінерали, амінокислоти, ферменти та інші.

Користь настоянки бджолиного підмору полягає в тому, що вона покращує імунну систему, допомагає боротися зі стресом, знижує втомлюваність та підвищує ефективність роботи органів травлення та серцево-судинної системи. Також настоянку з бджолиного підмору використовують для поліпшення апетиту, нормалізації роботи нервової системи та зміцнення кісток та суглобів.

настоянка підмору

До інших корисних властивостей настоянки з бджолиного підмору належать:

  • зменшення запалення та болю в м’язах та суглобах;
  • покращення стану шкіри та волосся;
  • зниження рівня холестерину та цукру в крові;
  • зміцнення імунітету та підвищення стійкості організму до інфекцій.

Однак, слід пам’ятати, що настоянка бджолиного підмору може викликати алергічну реакцію у людей, які мають алергію на продукти бджільництва. Тому, перед використанням настоянки з бджолиного підмору як лікувального засобу, слід звернутися до лікаря.

Детальніше можна почитати про підмор в блозі.

Як готується настоянка бджориного підмору?

  1. Вимийте бджолиний підмір у прохолодній воді, щоб видалити всі забруднення.
  2. Підготуйте скляну банку з герметичним кришталем. Розмір банки можна вибрати будь-який, в залежності від кількості підмору, який ви плануєте використати.
  3. Переложіть бджолиний підмір в банку, заповніть її на 1/3 або 1/2 об’єму.
  4. Залейте підмір чистою, розігрітою до 40 градусів водою чи спиртом (40-70%).
  5. Закрийте банку герметичним кришталем і залиште настоятися на протязі 3-4 тижнів в прохолодному темному місці, час від часу трясучи банку.

Після закінчення періоду настоянки, настойку бджолиного підмору слід процідити через марлю або фільтр. Настоянку можна зберігати в герметичній темній пляшці в прохолодному місці до 1 року. Щоденна доза настоянки бджолиного підмору для дорослої людини – 1-2 чайні ложки, розведені в невеликій кількості води або іншого напою. Для дітей дозу слід зменшувати в залежності від віку та ваги.
Рейтинг популярных товаров наших читателей

Загрузка...

Новость (статью) «Що таке настоянка бджолиного підмору?» подготовили журналисты издания Бизнес портал fdlx.com

Дата публикации: , последнее обновление страницы: 10.03.2023 21:27:40


Оставить комментарий:Close sidebar