Список населенных пунктов в Луганской и Донецкой области со статусом территории проведения антитеррористической операции (АТО / ООС)

Переселенцам (ВПЛ) и военным участвовавшим в АТО / ООС в Донецкой и Луганской области нужно указывать места пребывания или жительства из перечня населенных пунктов Донбасса, на территории которых осуществлялась и продолжается  антитеррористическая операция (список городов, районов, сел , поселков принят и утвержден Кабмином / Розпорядження № 1053 “Перелік населених пунктів, на території яких здійснювалася антитерористична операція”).

*Для быстрого поиска нужного населенного пункта на территории которых осуществлялась АТО (антитеррористическая операция) нажмите Ctrl+F и начните вводить название пункта в появившемся окне на украинском языке.

Так, згідно з розпорядженням № 1053, до переліку населених пунктів, на території яких здійснювалася АТО, відносяться…

Список населенных пунктов в Донецкой области, где проходила / проходит зона АТО смотрите здесь.

Также читайте перечень городов, поселков, сел входящих в зону ООС в Фейсбук-группе “Справочнике для участников АТО” (населенні пункти в зоні проходження бойових дій в Луганській та Донецькій областях).

Где в Луганськой области проходила зона АТО? (полный список)

1. Міста обласного значення:

1) м. Луганськ (Луганська міська рада):

м. Олександрівськ, с-ще Дзержинське, с-ще Тепличне (Олександрівська міська рада);

смт Ювілейне (Ювілейна селищна рада);

м. Щастя (Щастинська міська рада);

2) м. Алчевськ (Алчевська міська рада);

Перечень, город, рада, поселок, АТО, зона, Донбасс, льгота, переселенец, беженец, Луганск, Донецк, область3) м. Антрацит (Антрацитівська міська рада):

смт Боково-Платове, с-ще Лісне, с-ще Мельникове, с-ще Садовий, с-ще Христофорівка (Боково-Платівська селищна рада);

смт Верхній Нагольчик (Верхньонагольчицька селищна рада);

смт Дубівський, с. Оріхове (Дубівська селищна рада);

смт Кам’яне (Кам’янська селищна рада);

смт Кріпенський (Кріпенська селищна рада);

смт Щотове, с. Зелений Курган, с-ще Степове (Щотівська селищна рада);

4) м. Брянка (Брянківська міська рада):

смт Южна Ломуватка, смт Вергулівка, смт Ганнівка, смт Ломуватка (Южно-Ломуватська селищна рада);

смт Глибокий (Брянківська міська рада);

5) м. Кіровськ (Кіровська міська рада):

смт Донецький (Донецька селищна рада);

смт Новотошківське (Новотошківська селищна рада);

смт Червоногвардійське, с-ще Криничне, с-ще Тавричанське (Червоногвардійська селищна рада);

6) м. Красний Луч (Краснолуцька міська рада):

м. Вахрушеве, смт Садово-Хрустальненський, с-ще Трубний (Вахрушівська міська рада);

м. Міусинськ, с. Корінне, с Лісне, с. Новоєлизаветівка (Міусинська міська рада);

м. Петровське, смт Федорівка, с-ще Буткевич, с-ще Вергулівське, с. Воскресенівка (Петровська міська рада);

смт Запоріжжя, с. Артема, с-ще Комендантське (Запорізька селищна рада);

смт Софіївський, смт Грушове, с-ще Давидівка (Софіївська селищна рада);

смт Хрустальне, смт Княгинівка, с-ще Хрустальний (Хрустальненська селищна рада);

смт Штерівка (Штерівська селищна рада);

7) м. Краснодон (Краснодонська міська рада):

м. Молодогвардійськ, с-ще Новосімейкіне (Молодогвардійська міська рада);

м. Суходільськ (Суходільська міська рада);

смт Енгельсове, смт Гірне, с-ще Широке (Енгельсівська селищна рада);

смт Ізварине, смт Краснодарський (Ізваринська селищна рада);

смт Краснодон, с-ще Світличне (Краснодонська селищна рада);

смт Сєверний, смт Сєверо-Гундорівський (Сєверна селищна рада);

смт Урало-Кавказ, с-ще Західний (Урало-Кавказька селищна рада);

8) м. Лисичанськ (Лисичанська міська рада):

м. Новодружеськ (Новодружеська міська рада);

м. Привілля (Привільська міська рада);

9) м Первомайськ (Первомайська міська рада):

м. Гірське (Гірська міська рада);

м. Золоте (Золотівська міська рада);

смт Нижнє (Нижненська селищна рада);

смт Тошківка (Тошківська селищна рада);

10) м. Ровеньки (Ровеньківська міська рада):

смт Дзержинський (Дзержинська селищна рада);

смт Великокам’янка, смт Кленовий, с. Коробкине, с-ще Покровка (Кленова селищна рада);

смт Гірник, смт Михайлівка, смт Тацине (Михайлівська селищна рада);

смт Нагольно-Тарасівка, с. Березівка (Нагольно-Тарасівська селищна рада);

смт Новодар’ївка, с-ще Валянівськ, с-ще Калинівка (Новодар’ївська селищна рада);

смт Пролетарський, с-ще Новоукраїнка, с. Чапаєвка (Пролетарська селищна рада);

смт Ясенівський, с Красний Колос (Ясенівська селищна рада);

с. Благівка, с. Грибуваха, с Новодар’ївка, с. Платонівка, с. Улянівка (Благівська сільська рада);

11) м. Рубіжне (Рубіжанська міська рада);

12) м. Свердловськ (Свердловська міська рада):

м. Червонопартизанськ (Червонопартизанська міська рада);

смт Володарськ, смт Павлівка (Володарська селищна рада);

смт Калінінський с. Кондрюче, с-ще Хмельницький (Калінінська селищна рада);

смт Комсомольський, с-ще Прохладне (Комсомольська селищна рада);

смт Ленінське, с. Маловедмеже, с-ще Устинівка, с-ще Федорівка (Ленінська селищна рада);

смт Шахтарське, с-ще Киселеве (Шахтарська селищна рада);

13) м. Сєвєродонецьк (Сєвєродонецька міська рада):

смт Борівське, с. Боброве, с. Осколонівка (Борівська селищна рада);

смт Сиротине, смт Воронове, смт Метьолкіне (Сиротинська селищна рада);

с. Воєводівка, с-ще Лісна Дача, с-ще Павлоград, с-ще Синецький (Сєвєродонецька міська рада);

14) м. Стаханов (Стахановська міська рада):

м. Алмазна (Алмазнянська міська рада);

м. Ірміно (Ірмінська міська рада).

2. Райони:

1) Антрацитівський район:

смт Єсаулівка (Єсаулівська селищна рада);

смт Іванівка, с-ще Ковильне, с-ще Степове (Іванівська селищна рада);

смт Красний Кут, с-ще Індустрія, с-ще Тамара, с-ще Урожайне (Краснокутська селищна рада);

смт Маломиколаївка, с. Єлизаветівка, с. Західне (Маломиколаївська селищна рада);

смт Нижній Нагольчик (Нижньонагольчицька селищна рада);

смт Фащівка (Фащівська селищна рада);

с. Бобрикове, с. Вишневе, с. Єгорівка, с. Клуникове, с. Новокраснівка (Бобриківська сільська рада);

с. Дякове, с. Червоний Жовтень (Дяківська сільська рада);

с-ще Кошари, с. Лози (Кошарська сільська рада);

с-ще Краснолуцький, с. Зелений Гай, с-ще Козаківка, с-ще Курган, с-ще Орлівське (Краснолуцька сільська рада);

с. Микитівка, с. Баштевич, с. Ганнівка, с-ще Сонячне, с-ще Широкий (Микитівська сільська рада);

с. Рафайлівка, с. Іллінка, с. Леськине (Рафайлівська сільська рада);

с. Ребрикове, с. Вербівка, с. Картушине, с. Мечетка (Ребриківська сільська рада);

с. Червона Поляна, с. Зеленодільське, с-ще Ковпакове (Червонополянська сільська рада);

2) Біловодський район:

смт Біловодськ (Біловодська селищна рада);

с. Бараниківка, с. Зелеківка (Бараниківська сільська рада);

с. Брусівка (Брусівська сільська рада);

с. Городище, с. Ноздрівка (Городищенська сільська рада);

с. Данилівка, с. Вітрогон, с. Городнє, с. Новодеркул, с. Первомайськ, с. Третяківка (Данилівська сільська рада);

с. Євсуг, с. Гончарове, с. Копані, с. Парневе, с. Привільне (Євсузька сільська рада);

с. Кононівка, с. Гармашівка, с. Лимарівка (Кононівська сільська рада);

с. Литвинівка (Литвинівська сільська рада);

с. Нижньобараниківка (Нижньобараниківська сільська рада);

с. Новолимарівка, с. Крейдяне, с. Роздолля (Новолимарівська сільська рада);

с. Новоолександрівка, с. Степове, с. Тернове (Новоолександрівська сільська рада);

с. Плугатар, с. Новоспасівка, с. Узлісся (Плугатарська сільська рада);

с. Семикозівка (Семикозівська сільська рада);

с. Шуліківка (Шуліківська сільська рада);

3) Білокуракинський район:

смт Білокуракине (Білокуракинська селищна рада);

смт Лозно-Олександрівка, с. Олексапіль, с. Петрівка (Лозно-Олександрівська селищна рада);

с. Бунчуківка, с. Грицаївка (Бунчуківська сільська рада);

с. Дем’янівка, с. Коноплянівка, с. Шовкунівка (Дем’янівська сільська рада);

с. Курячівка, с. Попівка, с. Рудове, с. Хоменкове Перше (Курячівська сільська рада);

с. Лизине, с. Шапарівка (Лизинська сільська рада);

с. Нещеретове, с. Калинівське, с. Паньківка, с. Цілуйкове (Нещеретівська сільська рада);

с. Олександропіль, с. Климівка, с. Ляшківка, с. Приходьківка, с. Романівка (Олександропільська сільська рада);

с. Олексіївка, с. Заїківка, с. Луб’янка (Олексіївська сільська рада);

с. Павлівка, с. Заводянка, с. Стативчине, с. Хоменкове Друге (Павлівська сільська рада);

с. Просторе, с. Картамишеве, с. Маньківка, с. Плахо-Петрівка, с. Світленьке (Просторівська сільська рада);

с. Солідарне, с. Гладкове, с. Калинова Балка, с. Миколаївка (Солідарненська сільська рада);

с. Тимошине, с. Куплювате, с. Новоандріївка, с. Осикове, с. Чабанове (Тимошинська сільська рада);

с-ще Червоноармійське, с. Кочине-Розпасіївка, с. Новопокровка, с. Нянчине, с. Попасне (Червоноармійська сільська рада);

с. Шарівка, с. Лозне (Шарівська сільська рада);

Перечень, город, рада, поселок, АТО, зона, Донбасс, льгота, переселенец, беженец, Луганск, Донецк, область4) Краснодонський район:

смт Великий Лог, с-ще Верхня Краснянка (Великологівська селищна рада);

смт Талове, смт Мирне (Мирненська селищна рада);

смт Новоолександрівка, с. Дубівка (Новоолександрівська селищна рада);

смт Новосвітлівка, с. Катеринівка, с. Лисе (Новосвітлівська селищна рада);

смт Сімейкине, с. Глибоке, с. Красний Яр, с. Радянське (Сімейкинська селищна рада);

с. Білоскелювате, с. Габун, с. Дружне, с. Липове, с. Радісне (Білоскелюватська сільська рада);

с. Великий Суходіл, с. Біленьке, с. Малий Суходіл, с. Підгірне, с. Попівка (Великосуходільська сільська рада);

с. Верхньогарасимівка, с. Власівка, с. Микишівка, с. Нижня Гарасимівка (Верхньогарасимівська сільська рада);

с. Верхньошевирівка, с. Батир, с. Верхньодеревечка, с. Нижньодеревечка, с-ще Орджонікідзе, с-ще Радгоспний (Верхньошевирівська сільська рада);

с. Давидо-Микільське, с. Водоток, с. Іванівка, с. Пантеліївка (Давидо-Микільська сільська рада);

с. Новоганнівка, с. Андріївка, с. Красне (Новоганнівська сільська рада);

с. Пархоменко, с. Берегове, с. Іллівка, с. Кружилівка, с. Новокиївка, с. Огульчанськ, с. Хорошилове, с. Хрящівка (Пархоменківська сільська рада);

с-ще Поріччя, с. Королівка (Поріченська сільська рада);

с. Самсонівка, с. Придорожне (Самсонівська сільська рада);

с-ще Хрящувате, с. Валіївка, с. Видно-Софіївка, с. Вишневий Діл, с. Комісарівка, с. Тернове (Хрящуватенська сільська рада);

5) Кремінський район:

м. Кремінна, с-ще Житлівка, с-ще Кузьмине, с-ще Стара Краснянка, с-ще Червона Діброва (Кремінська міська рада);

смт Красноріченське, с. Залиман, с. Площанка (Красноріченська селищна рада);

с. Бараниківка (Бараниківська сільська рада);

с. Боровеньки (Боровенська сільська рада);

с. Булгаківка, с. Прогрес, с. Шевченко (Булгаківська сільська рада);

с. Варварівка, с. Затишне, с. Крутеньке (Варварівська сільська рада);

с. Голубівка, с. Климівка, с. Скаргівка (Голубівська сільська рада);

с. Єпіфанівка (Єпіфанівська сільська рада);

с. Кудряшівка, с. Індустріальне (Кудряшівська сільська рада);

с. Макіївка, с. Петрівське (Макіївська сільська рада);

с. Михайлівка, с. Пристине (Михайлівська сільська рада);

с. Невське, с. Новолюбівка (Невська сільська рада);

с. Нова Астрахань (Новоастраханська сільська рада);

с. Нововодяне (Нововодянська сільська рада);

с. Новокраснянка, с. Пшеничне, с. Суровцівка (Новокраснянська сільська рада);

с. Новомикільське (Новомикільська сільська рада);

с. Новоолександрівка (Новоолександрівська сільська рада);

с. Червонопопівка, с. Голикове, с. Піщане (Червонопопівська сільська рада);

6) Лутугинський район:

м. Лутугине (Лутугинська міська рада);

смт Біле (Білівська селищна рада);

смт Білоріченський, с-ще Збірне, с-ще Комишуваха, с-ще Комсомолець, с-ще Шимшинівка (Білоріченська селищна рада);

смт Врубівський, смт Леніна, с-ще Новопавлівка (Врубівська селищна рада);

смт Георгіївка, с. Переможне (Георгіївська селищна рада);

смт Успенка, с-ще Мирне (Успенська селищна рада);

смт Челюскінець (Челюскінська селищна рада);

смт Юр’ївка (Юр’ївська селищна рада);

с. Весела Тарасівка, с. Гайове (Веселотарасівська сільська рада);

с. Волнухине, с. Верхня Оріхівка, с. Карла Лібкнехта, с-ще Ключове, с-ще Лісне, с. Новофедорівка, с. Петро-Миколаївка (Волнухинська сільська рада);

с. Іллірія, с. Велика Мартинівка, с. Західне, с. Мала Мартинівка, с. Мала Юр’ївка, с. Ушаківка, с-ще Ясне (Іллірійська сільська рада);

с. Кам’янка, с. Бокове, с. Македонівка, с. Паліївка (Кам’янська сільська рада);

с. Оріхівка, с. Круглик, с. Новобулахівка, с. Шовкова Протока (Оріхівська сільська рада);

с. Першозванівка, с. Глафірівка, с. П’ятигорівка (Першозванівська сільська рада);

с. Розкішне (Розкішнянська сільська рада);

с-ще Фабричне (Фабричненська сільська рада);

7) Марківський район:

смт Марківка, с. Комуна (Марківська селищна рада);

с. Бондарівка, с. Курячівка, с. Нова Україна (Бондарівська сільська рада);

с. Гераськівка, с. Рудівка, с. Тернівка (Гераськівська сільська рада);

с. Кабичівка, с. Веселе, с. Липове (Кабичівська сільська рада);

с. Красне Поле, с. Височинівка, с. Гераськівське, с. Каськівка, с. Первомайське (Краснопільська сільська рада);

с. Кризьке, с. Сичівка (Кризька сільська рада);

с. Лісна Поляна, с. Крупчанське, с. Марківське, с. Скородна, с. Тишківка, с. Фартуківка (Ліснополянська сільська рада);

с. Просяне, с. Лимарівка, с. Розсохувате (Просянська сільська рада);

с. Сичанське, с. Бондарне, с. Виноградне, с. Городище, с. Караван-Солодкий, с. Крейдяне, с. Лобасове (Сичанська сільська рада);

Перечень, город, рада, поселок, АТО, зона, Донбасс, льгота, переселенец, беженец, Луганск, Донецк, область8) Міловський район:

смт Мілове, с. Бондарівка, с. Олексіївка, с. Травневе (Міловська селищна рада);

с. Великоцьк, с. Журавське, с. Криничне, с. Червона Зірка, с. Ярське, с. Яснопромінське (Великоцька сільська рада);

с. Зориківка, с. Півнівка (Зориківська сільська рада);

с. Микільське, с. Благодатне, с. Водянолипове, с. Діброва, с. Хоминське, с. Червона Зоря (Микільська сільська рада);

с. Морозівка, с. Зоринівка, с. Шелестівка (Морозівська сільська рада);

с. Мусіївка, с. Кирносове (Мусіївська сільська рада);

с. Новострільцівка, с. Дзержинське, с. Зарічне (Новострільцівська сільська рада);

с. Стрільцівка, с. Калмиківка, с. Новомикільське (Стрільцівська сільська рада);

9) Новоайдарський район:

смт Новоайдар, с. Айдар-Миколаївка, с. Маловенделівка (Новоайдарська селищна рада);

с. Бахмутівка, с. Деменкове, с. Дубове, с. Михайлівка, с. Царівка (Бахмутівська сільська рада);

с. Гречишкине, с. Безгинове, с. Окнине, с. Путилине (Гречишкинська сільська рада);

с. Денежникове (Денежниківська сільська рада);

с. Дмитрівка (Дмитрівська сільська рада);

с. Колядівка, с. Вовкодаєве (Колядівська сільська рада);

с. Муратове, с. Капітанове (Муратівська сільська рада);

с. Новоохтирка, с. Попасне, с. Степний Яр (Новоохтирська сільська рада);

с. Олексіївка, с. Михайлюки (Олексіївська сільська рада);

с-ще Побєда, с. Чистопілля (Побєдівська сільська рада);

с. Райгородка (Райгородська сільська рада);

с. Смолянинове (Смолянинівська сільська рада);

с. Співаківка (Співаківська сільська рада);

с. Чабанівка, с. Гаврилівка, с. Нижній Суходіл, с. Олександрівка, с. Пурдівка (Чабанівська сільська рада);

с. Штормове, с. Ковпаки, с. Переможне, с. Петренкове, с. Трудове (Штормівська сільська рада);

10) Новопсковський район:

смт Білолуцьк, с. Кубань (Білолуцька селищна рада);

смт Новопсков (Новопсковська селищна рада);

с. Ганусівка, с. Пантюхине, с. Солоне (Ганусівська сільська рада);

с. Донцівка (Донцівська сільська рада);

с. Заайдарівка (Заайдарівська сільська рада);

с. Закотне, с. Лисогорівка (Закотненська сільська рада);

с. Кам’янка, с. Степне (Кам’янська сільська рада);

с. Козлове, с. Залісне, с. Литвинове, с. Світле, с. Шапран (Козлівська сільська рада);

с. Можняківка, с-ще Радгоспний (Можняківська сільська рада);

с. Новобіла (Новобілянська сільська рада);

с. Новорозсош (Новорозсошанська сільська рада);

с. Осинове, с. Ікове, с. Макартетине, с. Тев’яшеве, с. Хворостяне (Осинівська сільська рада);

с. Павленкове, с. Трембачеве (Павленківська сільська рада);

с. Піски, с. Булавинівка (Пісківська сільська рада);

с. Риб’янцеве, с. Писарівка (Риб’янцівська сільська рада);

с. Рогове (Рогівська сільська рада);

с. Танюшівка, с. Березівка, с. Костянтинівка, с. Пелагіївка, с. Синельникове, с. Соснівка (Танюшівська сільська рада);

Перечень, город, рада, поселок, АТО, зона, Донбасс, льгота, переселенец, беженец, Луганск, Донецк, область11) Перевальський район:

м. Артемівськ (Артемівська міська рада);

м. Зоринськ, смт Байрачки (Зоринська міська рада);

м. Перевальськ (Перевальська міська рада);

смт Бугаївка, с. Городнє, с. Малокостянтинівка, с. Троїцьке (Бугаївська селищна рада);

смт Городище (Городищенська селищна рада);

смт Комісарівка, с-ще Боржиківка, с. Вергулівка, с-ще Депрерадівка (Комісарівська селищна рада);

смт Михайлівка, с-ще Карпати (Михайлівська селищна рада);

смт Селезнівка, с-ще Радгоспний, с. Уткине (Селезнівська селищна рада);

смт Фащівка (Фащівська селищна рада);

смт Центральний, с-ще Софіївка (Центральна селищна рада);

смт Чорнухине, с-ще Круглик, с-ще Міус (Чорнухинська селищна рада);

смт Ящикове (Ящиківська селищна рада);

с. Адріанопіль, с. Тімірязєве (Адріанопільська сільська рада);

с. Малоіванівка, с. Красна Зоря, с. Новоселівка (Малоіванівська сільська рада);

с. Петрівка, с. Кам’янка (Петрівська сільська рада);

с-ще Червоний Прапор, с. Веселогорівка, с. Надарівка, с-ще Новий, с. Оленівка, с. Польове, с. Степанівка (Червонопрапорська сільська рада);

12) Попаснянський район:

м. Попасна (Попаснянська міська рада);

смт Білогорівка, с. Верхньокам’янка, с. Золотарівка, с. Шипилівка (Білогорівська селищна рада);

смт Вовчоярівка (Вовчоярівська селищна рада);

смт Врубівка, с-ще Миколаївка, с. Новоіванівка (Врубівська селищна рада);

смт Калинове, с. Калинове-Борщувате, с. Новоолександрівка (Калинівська селищна рада);

смт Комишуваха, с. Вискрива, с. Вікторівка, с-ще Глинокар’єр, с-ще Дружба, с-ще Ниркове, с. Олександропілля (Комишуваська селищна рада);

смт Малорязанцеве, с-ще Лисичанський, с-ще Тополівка (Малорязанцівська селищна рада);

смт Мирна Долина, с. Біла Гора, с-ще Лоскутівка, с-ще Підлісне, с. Рай-Олександрівка, с. Устинівка (Мирнодолинська селищна рада);

с. Березівське, с. Катеринівка, с-ще Молодіжне (Березівська сільська рада);

с-ще Голубівське, с. Оріхове (Голубівська сільська рада);

с. Троїцьке, с. Новозванівка (Троїцька сільська рада);

13) Сватівський район:

м. Сватове, с. Дачне, с. Зміївка, с-ще Сосновий (Сватівська міська рада);

смт Нижня Дуванка, с. Куликівка, с. Новониканорівка, с. Олександрівка, с. Петрівське, с. Свердловка (Нижньодуванська селищна рада);

с. Верхня Дуванка, с. Лебедівка, с. Полтава, с. Яблунівка (Верхньодуванська сільська рада);

с. Гончарівка, с. Хомівка (Гончарівська сільська рада);

с. Ковалівка, с. Кармазинівка, с. Нежурине, с. Попівка (Ковалівська сільська рада);

с. Коломийчиха, с. Жовтневе (Коломийчиська сільська рада);

с. Кругле (Круглівська сільська рада);

с. Куземівка, с. Володимирівка, с. Калинівка, с. Кривошиївка, с-ще Новоселівське, с. Підкуйчанськ (Куземівська сільська рада);

с. Маньківка, с. Новопреображенне, с. Павлівка (Маньківська сільська рада);

с. Мілуватка (Мілуватська сільська рада);

с. Містки, с. Барикине, с. Іванівка, с. Чепигівка (Містківська сільська рада);

с. Оборотнівка, с. Наугольне, с. Пилипівка, с. Софіївка (Оборотнівська сільська рада);

с. Первомайськ (Первомайська сільська рада);

с. Петрівка, с-ще Західний, с-ще Комсомольський, с. Промінь (Петрівська сільська рада);

с. Преображенне (Преображенська сільська рада);

с. Райгородка, с. Надія, с. Новоєгорівка, с. Паталахівка, с. Свердловка, с. Сергіївка (Райгородська сільська рада);

с. Рудівка, с. Андріївка (Рудівська сільська рада);

с. Свистунівка (Свистунівська сільська рада);

с. Стельмахівка, с. Артемівка, с. Розівка (Стельмахівська сільська рада);

14) Свердловський район:

смт Бірюкове, с-ще Братське, с-ще Довжанське (Бірюківська селищна рада);

с. Дар’їно-Єрмаківка, с. Астахове, с. Карпове-Кріпенське (Дар’їно-Єрмаківська сільська рада);

с. Матвіївка, с. Антракоп, с-ще Іващенко, с. Ритикове, с. Уткине (Матвіївська сільська рада);

с. Медвежанка, с. Куряче, с. Миколаївка, с. Нагірне (Медвежанська сільська рада);

с. Новоборовиці, с. Верхньотузлове, с. Дар’ївка, с. Зеленопілля, с. Любиме, с. Мар’ївка (Новоборовицька сільська рада);

с. Олександрівка, с. Ананьївка, с. Панченкове (Олександрівська сільська рада);

с. Провалля, с. Бобриківка, с. Зимівники, с. Калинник, с. Маяк, с. Черемшине (Провальська сільська рада);

15) Слов’яносербський район:

м. Зимогір’я (Зимогір’ївська міська рада);

2) смт Лозівський, с-ще Криворіжжя (Лозівська селищна рада);

смт Лотикове (Лотиківська селищна рада);

смт Родакове, с. Говоруха, с. Замостя, с. Красний Луч, с. Новодачне, с. Суходіл (Родаківська селищна рада);

смт Слов’яносербськ, с. Довге, с. Знам’янка, с. Красний Лиман, с. Лопаскине, с. Пришиб (Слов’яносербська селищна рада);

смт Фрунзе, с. Дачне, с. Жолобок (Фрунзенська селищна рада);

с. Весела Гора, с. Обозне, с. Паньківка, с. Привітне, с. Світле, с. Христове, с. Цвітні Піски (Веселогірська сільська рада);

с. Весняне, с. Бердянка, с. Богданівка, с. Зарічне, с. Червоний Лиман (Весняненська сільська рада);

с. Жовте, с. Крута Гора, с. Лобачеве, с. Новоселівка, с. Сабівка (Жовтенська сільська рада);

с. Кримське, с. Причепилівка, с. Сокільники (Кримська сільська рада);

с-ще Металіст, с. Земляне, с. Лиман, с. Раївка, с. Стукалова Балка, с. Шишкове (Металістська сільська рада);

с. Сміле (Смілянська сільська рада);

с. Степове, с. Новогригорівка (Степівська сільська рада);

с. Трьохізбенка, с. Кряківка, с. Оріхове-Донецьке (Трьохізбенська сільська рада);

с. Хороше, с. Пахалівка, с. Петровеньки, с-ще Яснодольськ (Хорошенська сільська рада);

16) Станично-Луганський район:

смт Петрівка, с. Войтове (Петрівська селищна рада);

смт Станиця Луганська (Станично-Луганська селищна рада);

с. Валуйське, с. Болотене, с-ще Вільхове, с. Макарове, с. Сизе (Валуйська сільська рада);

с. Велика Чернігівка (Великочернігівська сільська рада);

с. Верхньобогданівка (Верхньобогданівська сільська рада);

с. Нижня Вільхова, с. Верхня Вільхова, с. Малинове, с. Плотина, с. Пшеничне (Вільхівська сільська рада);

с. Гарасимівка (Гарасимівська сільська рада);

с. Комишне, с. Колесниківка, с. Юганівка (Комишненська сільська рада);

с. Красна Талівка, с. Красний Деркул (Красноталівська сільська рада);

с. Миколаївка, с. Бурчак-Михайлівка, с. Лобачеве, с. Піонерське (Миколаївська сільська рада);

с. Нижньотепле, с. Артема, с. Піщане, с. Середньотепле (Нижньотеплівська сільська рада);

с. Передільське, с. Геївка, с. Старий Айдар (Передільська сільська рада);

с-ще Розквіт (Розквітненська сільська рада);

с-ще Талове, с. Благовіщенка (Талівська сільська рада);

с. Тепле, с. Верхній Мінченок, с. Крепи, с. Нижній Мінченок (Теплівська сільська рада);

с. Червоний Жовтень, с. Михайлівка (Червоножовтнева сільська рада);

с. Чугинка, с. Вільне, с. Деркульське, с. Золотарівка, с. Олександрівка (Чугинська сільська рада);

с-ще Широкий, с-ще Козачий, с-ще Степове (Широківська сільська рада);

17) Старобільський район:

м. Старобільськ (Старобільська міська рада);

с. Байдівка (Байдівська сільська рада);

с. Бутове, с. Піщане (Бутівська сільська рада);

с. Верхня Покровка (Верхньопокровська сільська рада);

с. Веселе, с. Петрівське, с. Роздольне, с. Тарабани (Веселівська сільська рада);

с. Вишневе, с. Новоомелькове, с. Оріхове (Вишнева сільська рада);

с. Калмиківка, с. Кринички, с. Левадне, с. Новодонбаське (Калмиківська сільська рада);

с. Караяшник, с. Березове, с. Бондареве (Караяшницька сільська рада);

с. Курячівка, с. Ганнівка, с. Дубовівка (Курячівська сільська рада);

с. Лиман, с. Балакирівка, с. Бутківка, с. Проїждже, с. Проказине (Лиманська сільська рада);

с. Малохатка, с. Валуйки, с. Лозуватка, с. Новоастраханське, с. Орлівка, с. Федчине (Малохатська сільська рада);

с. Нижньопокровка, с. Маринівка, с. Суханівка (Нижньопокровська сільська рада);

с. Новоборове (Новоборівська сільська рада);

с. Підгорівка (Підгорівська сільська рада);

с. Половинкине (Половинкинська сільська рада);

с. Садки, с. Антонівка, с. Західне, с. Лозове (Садківська сільська рада);

с. Світле, с. Джемільне, с. Єгорівка (Світлівська сільська рада);

с. Титарівка, с. Новоселівка (Титарівська сільська рада);

с. Хворостянівка, с. Кам’янка, с. Лозовівка (Хворостянівська сільська рада);

с. Чмирівка, с. Запорізьке, с-ще Степове (Чмирівська сільська рада);

с. Шпотине, с. Сенькове, с. Тецьке (Шпотинська сільська рада);

с. Шульгинка, с. Омелькове (Шульгинська сільська рада);

18) Троїцький район:

смт Троїцьке (Троїцька селищна рада);

с. Арапівка, с. Бараничеве, с. Кошелівка (Арапівська сільська рада);

с. Багачка, с. Калініне, с. Максимівка, с. Роднички (Багачанська сільська рада);

с. Вівчарове, с. Дуванка, с. Маслакове, с. Трудродительське (Вівчарівська сільська рада);

с. Воєводське, с. Загір’я, с. Іллічівка, с. Маслівка, с. Озеро, с. Полтавське, с. Судьбинка (Воєводська сільська рада);

с. Демино-Олександрівка, с. Сиротине (Демино-Олександрівська сільська рада);

с. Лантратівка, с. Бабичеве (Лантратівська сільська рада);

с. Новознам’янка, с. Кашкарне, с. Солонці (Новознам’янська сільська рада);

с. Новоолександрівка, с. Глотівка, с. Іллінка (Новоолександрівська сільська рада);

с. Новочервоне (Новочервоненська сільська рада);

с. Покровське, с. Богородицьке, с. Давидівка (Покровська сільська рада);

с. Привілля, с. Березівка, с. Вільшани, с. Головкове, с. Красна Чапліївка, с. Лугове, с. Шахове (Привільська сільська рада);

с. Розпасіївка, с. Федосіївка, с. Царівка (Розпасіївська сільська рада);

с. Розсипне, с. Шатківка (Розсипненська сільська рада);

с. Тарасівка (Тарасівська сільська рада);

с. Тимонове, с. Красногригорівка, с. Малоолександрівка, с. Михайлівка (Тимонівська сільська рада);

с. Тополі, с. Аношкине, с. Високе, с. Жовтневе, с. Козарик (Тополівська сільська рада);

с. Ями, с. Караїчне, с. Клинуватка, с. Коченове (Яменська сільська рада).

Харківська область

1. Місто обласного значення — м. Ізюм (Ізюмська міська рада).

2. Ізюмський район:

с. Бражківка, с. Сулигівка (Бражківська сільська рада);

с. Бригадирівка, с. Бабенкове, с. Липчанівка, с. Федорівка (Бригадирівська сільська рада);

с. Бугаївка, с. Попасне, с. Розсохувате, с. Сухий Яр, с. Чорнобаївка (Бугаївська сільська рада);

с. Вірнопілля, с. Дмитрівка, с. Карнаухівка (Вірнопільська сільська рада);

с. Довгеньке (Довгеньківська сільська рада);

с. Заводи, с. Андріївка, с. Петропілля, с. Придонецьке, с. Червоний Шахтар (Заводська сільська рада);

с. Іванчуківка, с Лисогірка, с. Новопавлівка, с. Червона Поляна, с. Червоний Донець (Іванчуківська сільська рада);

с. Кам’янка, с. Синичено, с. Суха Кам’янка, с. Тихоцьке (Кам’янська сільська рада);

с. Капитолівка, с. Діброва (Капитолівська сільська рада);

с. Комарівка, с. Миколаївка (Комарівська сільська рада);

с. Куньє (Куньєвська сільська рада);

с. Левківка, с. Глинське, с. Забавне, с. Іванівка, с. Іскра, с. Крамарівка, с. Пимонівка, с. Рудневе (Левківська сільська рада);

с. Мала Комишуваха, с. Донецьке, с. Копанки, с. Семенівка, с. Сніжківка, с. Топольське, с. Шпаківка (Малокомишуваська сільська рада);

с. Олександрівка, с. Жовтневе, с. Козютівка, с. Підвисоке, с. Радянське (Олександрівська сільська рада);

с. Студенок, с. Пасіка, с. Яремівка (Студенокська сільська рада);

с. Червоний Оскіл, с. Букине (Червонооскільська сільська рада);

с. Чистоводівка (Чистоводівська сільська рада).

Полезная информация для военнослужащих в Справочнике участника АТО, ООС и УБД (обновляется) и нашей группе в Фейсбук

Ответы на злободневные вопросы также читайте в Справочнике переселенцев Донбасса и группе в ФБ Аргумент переселенцев Донбасса

Оцените новость (статью)
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)


Рейтинг популярных товаров наших читателей

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Новость (статью) «Список населенных пунктов в Луганской и Донецкой области со статусом территории проведения антитеррористической операции (АТО / ООС)» подготовили журналисты издания Бизнес портал fdlx.com

Дата публикации: , последнее обновление страницы: 09.06.2019 16:54:32


Оставить комментарий: