Полный перечень населенных пунктов на территории которых осуществлялась АТО (зона антитеррористической операции на Донбассе)

Спрашивали? Отвечаем.

Для получения льгот переселенцам (ВПЛ) и военным принимавшим участие в АТО / ООС в Донецкой и Луганской области нужно указывать места пребывания или жительства из полного перечня населенных пунктов, на территории которых осуществлялась антитеррористическая операция (список городов, районов, сел, поселков принят и утвержден Кабмином / Розпорядження № 1053 “Перелік населених пунктів, на території яких здійснювалася антитерористична операція”).

*Для быстрого поиска нужного населенного пункта на территории которых осуществлялась АТО (антитеррористическая операция) нажмите Ctrl+F и начните вводить название пункта в появившемся окне на украинском языке.

Так, згідно з розпорядженням № 1053, до переліку населених пунктів, на території яких здійснювалася АТО, відносяться…

Список населенных пунктов в Луганской области, где проходила / проходит зона АТО смотрите здесь.

Где в Донецькой области проходила антитеррористическая операция (АТО)?

1. Міста обласного значення:

1) м. Донецьк (Донецька міська рада):

смт Ларине, с. Павлоградське (Ларинська селищна рада);

м. Моспине, смт Горбачево-Михайлівка, с. Бирюки, с. Вербова Балка, с. Гришки, с. Михайлівка, с. Новодвірське, с. Октябрське, с. Темрюк (Моспинська міська рада);

2) м. Авдіївка (Авдіївська міська рада);

3) м. Артемівськ (Артемівська міська рада):

м. Соледар (Соледарська міська рада);

м. Часів Яр (Часовоярська міська рада);

смт Красна Гора (Артемівська міська рада);

4) м. Вугледар (Вугледарська міська рада);

Перечень, город, рада, поселок, АТО, зона, Донбасс, льгота, переселенец, беженец, Луганск, Донецк, область 5) м. Горлівка (Горлівська міська рада):

смт Гольмівський, с-ще Гладосове (Гольмівська селищна рада);

смт Зайцеве (Зайцівська селищна рада);

смт Пантелеймонівка, с. Рясне (Пантелеймонівська селищна рада);

с-ще Озерянівка, с. Михайлівка, с-ще Ставки, с-ще Широка Балка (Озерянівська сільська рада);

с-ще П’ятихатки, с-ще Федорівка (Горлівська міська рада);

6) м. Дебальцеве (Дебальцівська міська рада):

м. Світлодарськ (Світлодарська міська рада);

смт Миронівський (Миронівська селищна рада);

7) м. Дзержинськ (Дзержинська міська рада):

м. Артемове, смт Ленінське (Артемівська міська рада);

смт Кірове, смт Курдюмівка, с-ще Горького, с-ще Диліївка, с-ще Дружба, с-ще Перше Травня, с-ще Шуми (Кіровська селищна рада);

смт Новгородське, смт Неліпівка, с-ще Валентинівка, с. Леонідівка, с-ще Суха Балка, с. Юр’ївка (Новгородська селищна рада);

смт Щербинівка, смт Петрівка (Щербинівська селищна рада);

с-ще Кримське (Дзержинська міська рада);

8) м. Димитров (Димитровська міська рада):

с. Світле (Димитровська міська рада);

9) м. Добропілля (Добропільська міська рада):

м. Білицьке, смт Водянське (Білицька міська рада);

м. Білозерське, с-ще Бокове (Білозерська міська рада);

смт Новодонецьке (Новодонецька селищна рада);

10) м. Докучаєвськ (Докучаєвська міська рада):

с-ще Ясне (Докучаєвська міська рада);

11) м. Дружківка (Дружківська міська рада):

смт Олексієво-Дружківка (Олексієво-Дружківська селищна рада);

смт Райське, смт Новогригорівка, смт Новомиколаївка, с. Красний Кут, с-ще Старорайське (Райська селищна рада);

с. Червонозоряне (Дружківська міська рада);

12) м. Єнакієве (Єнакієвська міська рада):

м. Вуглегірськ, с-ще Булавине, с-ще Грозне, с-ще Каютине, с-ще Красний Пахар, с-ще Савелівка (Вуглегірська міська рада);

м. Юнокомунарівськ, смт Дружне (Юнокомунарівська міська рада);

смт Булавинське, смт Олександрівське, смт Оленівка, смт Прибережне (Булавинська селищна рада);

смт Карло-Марксове, с. Новоселівка, с-ще Старопетрівське (Карло-Марксівська селищна рада);

смт Корсунь, с. Верхня Кринка, с. Петрівське, с. Путепровід, с. Шевченко, с-ще Щебенка (Корсунська селищна рада);

смт Ольховатка, с. Весела Долина, с-ще Данилове, с-ще Іллінка, с-ще Кам’янка, с-ще Рідкодуб (Ольховатська селищна рада);

с. Авіловка, с. Шапошникове (Єнакієвська міська рада);

13) м. Жданівка (Жданівська міська рада):

смт Вільхівка, с-ще Молодий Шахтар (Жданівська міська рада);

14) м. Кіровське (Кіровська міська рада);

15) м. Костянтинівка (Костянтинівська міська рада);

16) м. Краматорськ (Краматорська міська рада):

смт Біленьке, с-ще Василівська Пустош (Біленьківська селищна рада);

смт Красноторка, смт Комишуваха, смт Малотаранівка, с. Привілля (Красноторська селищна рада);

смт Шабельківка, смт Олександрівка, смт Софіївка, смт Ясна Поляна (Шабельківська селищна рада);

смт Ясногірка (Ясногірська селищна рада);

с-ще Ашуркове, с. Семенівка (Краматорська міська рада);

17) м. Красний Лиман (Краснолиманська міська рада):

с. Брусівка, с-ще Ставки, с. Старий Караван, с. Щурове (Краснолиманська міська рада);

18) м. Красноармійськ (Красноармійська міська рада):

м. Родинське (Родинська міська рада);

смт Шевченко (Шевченківська селищна рада);

19) м. Макіївка (Макіївська міська рада):

смт Грузько-Зорянське, смт Високе, смт Грузько-Ломівка, смт Маяк, смт Межове, с-ще Холмисте (Грузько-Зорянська селищна рада);

смт Пролетарське, смт Вугляр, смт Гусельське, смт Колосникове, смт Свердлове, с. Молочарка, с. Шевченко (Пролетарська селищна рада);

смт Ясинівка, смт Землянки (Ясинівська селищна рада);

смт Кринична, с-ще Василівка, с-ще Леб’яже (Криничанська селищна рада);

смт Нижня Кринка, смт Велике Оріхове, смт Красний Октябр, смт Лісне, с. Липове, с. Оріхове (Нижньокринська селищна рада);

с. Верхня Кринка, с-ще Алмазне, с. Красна Зоря, с-ще Монахове, с-ще Новий Світ, с-ще Новомар’ївка, с. Новоселівка (Верхньокринська сільська рада);

с-ще Новомосковське (Макіївська міська рада);

20) м. Маріуполь (Маріупольська міська рада):

смт Сартана (Сартанська селищна рада);

смт Старий Крим (Старо-Кримська селищна рада);

смт Талаківка, с. Гнутове, с-ще Ломакине (Талаківська селищна рада);

21) м. Новогродівка (Новогродівська міська рада);

22) м. Селидове (Селидівська міська рада):

м. Гірник (Гірницька міська рада);

м. Українськ (Українська міська рада);

смт Курахівка, смт Гостре (Курахівська селищна рада);

смт Цукурине (Цукуринська селищна рада);

смт Вишневе, смт Комишівка (Селидівська міська рада);

23) м Слов’янськ (Слов’янськ міська рада):

м. Миколаївка (Миколаївська міська рада);

м. Святогірськ (Святогірська міська рада);

24) м. Сніжне (Сніжнянська міська рада):

смт Андріївка (Андріївська селищна рада);

смт Гірницьке, смт Бражине, смт Лиманчук, смт Никифорове (Гірницька селищна рада);

смт Залісне (Залісненська селищна рада);

смт Первомайський, смт Первомайське, смт Побєда, с-ще Червоний Жовтень (Первомайська селищна рада);

смт Сєверне, с-ще Молчалине, с-ще Сухівське (Сєверна селищна рада);

25) м. Торез (Торезька міська рада):

смт Пелагіївка (Пелагіївська селищна рада);

смт Розсипне (Розсипненська селищна рада);

Перечень, город, рада, поселок, АТО, зона, Донбасс, льгота, переселенец, беженец, Луганск, Донецк, область 26) м. Харцизьк (Харцизька міська рада):

м. Зугрес, смт Миколаївка, с-ще Водобуд, с. Цупки (Зугреська міська рада);

м. Іловайськ, с-ще Виноградне, с. Третяки (Іловайська міська рада);

смт Зуївка (Зуївська селищна рада);

смт Троїцько-Харцизьк, смт Войкове, смт Покровка, смт Шахтне, смт Широке, с. Півче (Троїцько-Харцизька селищна рада);

смт Гірне, с-ще Ведмеже (Харцизька міська рада);

27) м Шахтарськ (Шахтарська міська рада):

смт Контарне, смт Московське (Контарнівська селищна рада);

смт Сердите, с-ще Дубове, с-ще Лобанівка (Сердитенська селищна рада);

смт Стіжківське, с-ще Вінницьке, с-ще Чумаки (Стіжківська селищна рада);

с-ще Вікторія, с-ще Гірне, с-ще Дорофієнко, с-ще Зарічне, с-ще Кищенко (Шахтарська міська рада);

28) м. Ясинувата (Ясинуватська міська рада).

2. Райони:

1) Амвросіївський район:

м. Амвросіївка (Амвросіївська міська рада);

смт Войковський, с-ще Обрізне (Войковська селищна рада);

смт Кутейникове (Кутейниківська селищна рада);

смт Новоамвросіївське (Новоамвросіївська селищна рада);

с. Артемівка, с. Карпово-Надеждинка, с. Красний Луч, с-ще Кринички, с-ще Овочеве, с-ще Рубашкине (Артемівська сільська рада);

с. Білоярівка, с-ще Житенко, с-ще Нижньокринське, с-ще Сергієве-Кринка (Білоярівська сільська рада);

с. Благодатне, с. Велике Мішкове, с-ще Жукова Балка, с-ще Котовського, с. Мала Шишівка, с. Новоклинівка, с. Новопетрівське, с-ще Родники, с. Свистуни, с. Сіятель (Благодатнівська сільська рада);

с. Василівка, с. Кошарне, с. Мокроєланчик, с. Петропавлівка (Василівська сільська рада);

с. Єлизавето-Миколаївка, с-ще Трепельне (Єлизавето-Миколаївська сільська рада);

с. Зелене, с. Вербівка, с. Садове, с. Федорівка (Зеленівська сільська рада);

с-ще Кленівка, с-ще Дзеркальне, с-ще Мережки, с-ще Петренки, с-ще Побєда, с-ще Свободне (Кленівська сільська рада);

с-ще Лисиче, с-ще Квашине, с-ще Харківське (Лисиченська сільська рада);

с-ще Металіст, с-ще Бондаревське (Металістівська сільська рада);

с. Многопілля, с. Агрономічне, с-ще Володарського, с-ще Грабське, с. Григорівка, с-ще Кобзарі, с. Полтавське, с-ще Придорожнє, с. Червоносільське (Многопільська сільська рада);

с. Новоіванівка, с. Киселівка, с. Ленінське, с. Новоєланчик, с. Ольгинське, с. Павлівське, с-ще Улянівське (Новоіванівська сільська рада);

с. Олексіївське, с. Григорівка, с. Комишуваха, с. Новопетрівське, с. Новоукраїнське, с. Семенівське (Олексіївська сільська рада);

с. Степано-Кринка, с. Покровка, с. Русько-Орлівка (Степано-Кринська сільська рада);

с. Успенка, с-ще Виселки, с. Калинове, с-ще Катеринівка, с. Манич, с-ще Степне (Успенська сільська рада);

2) Артемівський район:

м. Сіверськ (Сіверська міська рада);

смт Луганське, с. Красний Пахар, с. Криничне, с. Лозове, с. Миронівка, с. Розсадки, с-ще Роти (Луганська селищна рада);

с. Бахмутське, с-ще Підгородне (Бахмутська сільська рада);

с. Берестове, с-ще Виїмка, с-ще Нагірне, с-ще Спірне (Берестівська сільська рада);

с. Васюківка, с. Бондарне, с. Петрівське, с. Сакко і Ванцетті, с. Федорівка, с. Хромівка (Васюківська сільська рада);

с. Верхньокам’янське, с. Івано-Дар’ївка, с. Новоселівка (Верхньокам’янська сільська рада);

с. Володимирівка, с. Пилипчатине, с. Стряпівка, с. Трипілля (Володимирівська сільська рада);

с. Дронівка, с. Платонівка (Дронівська сільська рада);

с. Зайцеве, с. Вершина, с. Весела Долина (Зайцівська сільська рада);

с. Званівка, с. Кузьминівка, с. Переїзне (Званівська сільська рада);

с-ще Калініна, с. Богданівка, с. Григорівка (Калінінська сільська рада),

с. Клинове, с. Відродження, с. Мідна Руда (Клинівська сільська рада);

с. Кодема, с. Дача, с. Миколаївка, с. Миколаївка Друга, с. Одрадівка (Кодемська сільська рада);

с. Комуна, с. Калинівка, с. Логвинове (Комунівська сільська рада);

с. Красне, с. Андріївка, с-ще Артемівське, с. Берхівка, с. Кліщіївка (Красненська сільська рада);

с. Міньківка, с. Голубівка, с. Дубово-Василівка, с. Оріхово-Василівка, с. Привілля (Міньківська сільська рада);

с. Никифорівка, с. Діброва, с. Липівка, с. Федорівка Друга (Никифорівська сільська рада);

с. Новогригорівка, с. Нижнє Лозове, с. Санжарівка (Новогригорівська сільська рада);

с-ще Новолуганське, с-ще Доломітне, с. Семигір’я, с-ще Травневе (Новолуганська сільська рада);

с-ще Опитне, с-ще Зеленопілля, с. Іванград, с-ще Ягідне (Опитненська сільська рада);

с. Парасковіївка, с. Благодатне, с. Залізнянське (Парасковіївська сільська рада);

с. Покровське, с. Нова Кам’янка (Покровська сільська рада);

с. Різниківка, с. Кірове (Різниківська сільська рада);

с. Роздолівка, с. Краснополівка, с. Миколаївка (Роздолівська сільська рада);

с. Серебрянка, с. Григорівка (Серебрянська сільська рада);

с. Яковлівка, с. Білогорівка, с. Василівка, с. Веселе, с. Липове (Яковлівська сільська рада);

3) Великоновосілківський район:

смт Велика Новосілка, с. Времівка, с. Нескучне, с. Новий Комар, с-ще Октябр (Великоновосілківська селищна рада);

с. Андріївка, с. Петропавлівка, с. Слов’янка, с. Шевченко (Андріївська сільська рада);

с. Багатир, с. Зелений Кут, с. Новоукраїнка, с. Олексіївка (Багатирська сільська рада);

с. Євгенівка (Євгенівська сільська рада);

с. Зелене Поле, с. Новопіль, с. Новосілка (Зеленопільська сільська рада);

с. Іскра, с-ще Зелений Гай (Іскрівська сільська рада);

с. Комар, с. Веселе, с. Дніпроенергія, с. Запоріжжя, с. Новоочеретувате, с. Скудне, с. Федорівка, с. Червона Зірка, с. Ялта (Комарська сільська рада);

с. Костянтинопіль, с-ще Розлив, с. Улакли (Костянтинопільська сільська рада);

с. Красна Поляна (Краснополянська сільська рада);

с. Новопетриківка, с. Георгіївка, с. Малий Керменчик, с. Ялинське (Новопетриківська сільська рада);

с-ще Октябрське, с-ще Новодонецьке, с. Новомайорське (Октябрська сільська рада);

с. Піддубне, с. Грушівське, с. Карла Маркса, с. Новохатське, с-ще Перебудова, с. Толстой (Піддубненська сільська рада);

Перечень, город, рада, поселок, АТО, зона, Донбасс, льгота, переселенец, беженец, Луганск, Донецк, область с-ще Роздольне, с-ще Одрадне (Роздольненська сільська рада);

с. Старомайорське, с. Макарівка, с. Рівнопіль, с. Сторожеве, с-ще Урожайне (Старомайорська сільська рада);

с. Старомлинівка, с. Володине, с. Завітне Бажання, с-ще Ключове, с. Орлинське (Старомлинівська сільська рада);

с. Шахтарське, с-ще Золота Нива, с-ще Ясна Поляна (Шахтарська сільська рада);

с-ще Шевченко, с-ще Бурлацьке, с. Вільне Поле, с. Воскресенка, с-ще Комишуваха, с. Олександроград, с. Привільне (Шевченківська сільська рада);

4) Волноваський район:

м. Волноваха, с. Новогригорівка, с. Новопавлівка, с. Трудове (Волноваська міська рада);

смт Благодатне, смт Комсомольський (Благодатненська селищна рада);

смт Володимирівка (Володимирівська селищна рада);

смт Донське (Донська селищна рада);

смт Новотроїцьке (Новотроїцька селищна рада);

смт Оленівка, с-ще Малинове, с-ще Молодіжне, с-ще Новомиколаївка, с-ще Петрівське (Оленівська селищна рада);

смт Ольгинка, с. Лісне, с. Пільне (Ольгинська селищна рада);

с. Анадоль, с. Полкове (Анадольська сільська рада);

с. Андріївка, с. Доля (Андріївська сільська рада);

с. Бугас (Бугаська сільська рада);

с. Валер’янівка, с. Благовіщенка, с. Зелений Гай (Валер’янівська сільська рада);

с. Вільне (Вільненська сільська рада);

с. Дмитрівка (Дмитрівська сільська рада);

с. Єгорівка, с. Шевченко (Єгорівська сільська рада);

с. Зачатівка, с-ще Зачатівка (Зачатівська сільська рада);

с. Златоустівка, с. Веселе, с. Голубицьке, с. Затишне, с. Малинівка, с. Новомиколаївка (Златоустівська сільська рада);

с. Іванівка, с. Новотатарівка (Іванівська сільська рада);

с. Калініне (Калінінська сільська рада);

с. Кіровське (Кіровська сільська рада);

с. Краснівка, с. Знаменівка (Краснівська сільська рада);

с. Любівка, с. Червоне (Любівська сільська рада);

с. Микільське (Микільська сільська рада);

с. Миколаївка, с. Богданівка, с. Вікторівка, с. Новогнатівка (Миколаївська сільська рада);

с. Новоандріївка, с. Кирилівка (Новоандріївська сільська рада);

с. Новоолексіївка, с. Лідине (Новоолексіївська сільська рада);

с. Октябрське, с. Лазарівка, с. Петрівське, с. Шевченко (Октябрська сільська рада);

с. Петрівське (Петрівська сільська рада);

с. Привільне (Привільненська сільська рада);

с. Прохорівка, с. Малогнатівка, с. Тарасівка, с. Чичеріне (Прохорівська сільська рада);

с. Рибинське, с. Ближнє, с. Василівка, с. Трудівське (Рибинська сільська рада);

с. Рівнопіль, с. Передове (Рівнопільська сільська рада);

с. Свободне (Свободненська сільська рада);

с. Степне, с. Кропивницьке (Степнянська сільська рада);

с. Хлібодарівка (Хлібодарівська сільська рада);

5) Володарський район:

смт Володарське, с-ще Лісне, с. Новоянисоль (Володарська селищна рада);

с. Бойове, с. Малинівка, с. Новогригорівка, с. Паннівка, с. Суженка (Боївська сільська рада);

с. Зелений Яр, с. Веселе, с. Лугове, с. Садове, с. Федорівка (Зеленоярська сільська рада);

с. Зоря, с. Водяне, с. Гранітне, с. Приовражне (Зорянська сільська рада);

с. Кальчик, с. Кирилівка, с. Кірове (Кальчицька сільська рада);

с. Касянівка, с-ще Асланове, с. Ключове, с. Кременівка, с. Македонівка, с. Херсонес (Касянівська сільська рада);

с. Малоянисоль, с. Катеринівка, с. Труженка (Малоянисольська сільська рада);

с. Новокраснівка, с. Кальчинівка, с. Назарівка, с. Українка (Новокраснівська сільська рада);

с. Республіка, с. Ксенівка, с. Новороманівка, с. Сергіївка (Республіканська сільська рада);

с. Старченкове (Старченківська сільська рада);

с. Тополине, с. Октябрське, с. Первомайське, с. Перемога, с. Шевченко (Тополинська сільська рада);

6) Добропільський район:

смт Святогорівка, с. Вікторівка, с. Вірівка, с. Копані, с. Нововікторівка, с. Новоукраїнка (Святогорівська селищна рада);

с. Ганнівка, с. Кутузовка, с. Рубіжне (Ганнівська сільська рада);

с. Добропілля, с. Красноподілля, с. Матяшеве, с. Новогришине (Добропільська сільська рада);

с. Золотий Колодязь, с. Веселе, с. Грузьке, с. Кучерів Яр, с. Лідине, с. Мар’ївка, с. Новотроїцьке, с. Петрівське (Золотоколодязька сільська рада);

с. Криворіжжя, с. Артема, с. Завидо-Борзенка, с. Завидо-Кудашеве, с. Зелене, с. Новокриворіжжя, с. Новомар’ївка, с. Новофедорівка, с. Ракша (Криворізька сільська рада);

с. Никанорівка, с. Бойківка, с. Вільне, с-ще Дорожнє, с. Іванівка, с-ще Маяк, с. Рози Люксембург, с. Суворове (Никанорівська сільська рада);

с. Нововодяне, с. Благодать, с. Веселе Поле, с. Первомайське, с. Урицьке (Нововодянська сільська рада);

с. Новоторецьке, с. Володимирівка, с. Коптєве, с. Панківка (Новоторецька сільська рада);

с. Октябрське, с. Торецьке (Октябрська сільська рада);

с-ще Світле, с-ще Красноярське, с-ще Новий Донбас, с-ще Шевченко (Світлівська сільська рада);

с. Шилівка, с. Василівка, с. Гуліве, с. Кам’янка, с. Леніна, с. Лиман, с. Новоолександрівка, с. Петрівське, с. Юр’ївка (Шилівська сільська рада);

Перечень, город, рада, поселок, АТО, зона, Донбасс, льгота, переселенец, беженец, Луганск, Донецк, область 7) Костянтинівський район:

с-ще Артема, с-ще Розкішне, с. Степанівка (Артемівська сільська рада);

с. Білокузьминівка (Білокузьминівська сільська рада);

с. Віролюбівка, с-ще Безім’яне, с. Клинове, с. Попасне (Віролюбівська сільська рада);

с-ще Зоря (Зорянська сільська рада);

с. Іванопілля, с. Біла Гора, с. Диліївка, с. Неліпівка, с. Олександро-Шультине (Іванопільська сільська рада);

с. Ілліча, с-ще Бересток (Іллічівська сільська рада);

с. Катеринівка, с-ще Клебан-Бик, с. Плещіївка (Катеринівська сільська рада)

с. Кіндратівка, с. Куртівка, с. Осикове (Кіндратівська сільська рада);

с. Маркове, с. Майське, с. Новомаркове, с. Федорівка (Марківська сільська рада);

с. Миколаївка, с. Подільське (Миколаївська сільська рада);

с. Миколайпілля (Миколайпільська сільська рада);

с. Артемівка (Новоартемівська сільська рада);

с-ще Новодмитрівка, с. Іжевка, с-ще Молочарка, с-ще Стінки, с-ще Червоне (Новодмитрівська сільська рада);

с. Нова Полтавка (Новополтавська сільська рада);

с. Олександро-Калинове, с. Яблунівка (Олександро-Калинівська сільська рада);

с. Полтавка, с. Попів Яр, с. Русин Яр (Полтавська сільська рада);

с. Правдівка, с. Гнатівка, с. Калинове, с. Романівка (Правдівська сільська рада);

с. Предтечине, с. Ступочки (Предтечинська сільська рада);

с. Тарасівка, с. Березівка, с. Водяне Друге, с. Зелене Поле, с. Новооленівка, с. Олександропіль (Тарасівська сільська рада);

с. Торське, с. Новопавлівка, с. Павлівка, с. Петрівка, с-ще Приют, с. Райське, с. Торецьке (Торська сільська рада);

8) Красноармійський район:

смт Гродівка, с. Журавка, с. Красний Яр, с. Крутий Яр, с. Миколаївка, с. Московське, с. Промінь (Гродівська селищна рада);

смт Новоекономічне, с. Балаган, с. Луначарське, с. Миколаївка, с. Михайлівка, с. Разіне (Новоекономічна селищна рада);

смт Удачне, с. Леніне, с. Муравка, с. Новомиколаївка, с. Новосергіївка (Удачненська селищна рада);

с. Гришине (Гришинська сільська рада);

с. Іванівка, с. Веселе, с. Вовче, с. Євгенівка, с. Лисичне, с-ще Лозуватське, с. Новоторецьке, с. Прогрес, с. Свиридонівка, с. Сергіївка (Іванівська сільська рада);

с. Красне, с. Берестки, с. Зоря, с. Новодмитрівка (Красненська сільська рада);

с. Лисівка, с. Гнатівка, с. Даченське, с. Зелене, с. Новий Труд, с. Новопавлівка, с. Новоукраїнка, с. Ріг, с. Сухий Яр, с-ще Чунишине (Лисівська сільська рада);

с. Миколаївка, с. Завітне, с. Калинове, с. Маринівка, с. Новожеланне, с. Орлівка, с-ще Птиче (Миколаївська сільська рада);

с. Миролюбівка, с. Єлизаветівка (Миролюбівська сільська рада);

с. Михайлівка, с. Мемрик (Михайлівська сільська рада);

с. Новоєлизаветівка, с-ще Котлярівка, с-ще Надеждинка, с-ще Пушкіне (Новоєлизаветівська сільська рада);

с. Новоолександрівка, с. Баранівка, с. Воздвиженка, с. Тимофіївка (Новоолександрівська сільська рада);

с. Новотроїцьке, с. Жовте, с. Нововасилівка, с. Новоолександрівка, с. Новооленівка, с-ще Новопустинка, с. Успенівка (Новотроїцька сільська рада);

с-ще Перше Травня, с-ще Димитрове, с. Троянда (Першотравнева сільська рада);

с. Петрівка, с. Воровське, с. Ленінське, с. Новоолексіївка, с. Пустинка (Петрівська сільська рада);

с. Піщане, с. Вовкове, с. Звірове, с. Солоне (Піщанська сільська рада);

с. Рівне, с. Красний Лиман, с. Сухецьке (Рівненська сільська рада);

с. Сергіївка, с. Калініне (Сергіївська сільська рада);

с. Срібне, с. Богданівка, с. Запоріжжя, с. Новоандріївка, с. Петровського, с. Преображенка, с. Троїцьке, с. Українка, с. Ясенове (Срібненська сільська рада);

с. Улянівка, с. Мирне, с. Шевченко Перше (Улянівська сільська рада);

9) Краснолиманський район:

смт Дробишеве, с. Дерилове (Дробишевська селищна рада);

смт Кіровськ, с. Торське (Кіровська селищна рада);

смт Новоселівка (Новоселівська селищна рада);

смт Ямпіль, с. Закітне (Ямпільська селищна рада);

смт Ярова, с. Олександрівка, с-ще Соснове (Ярівська селищна рада);

с. Коровій Яр (Коровоярська сільська рада);

с. Крива Лука, с. Діброва, с. Іллічівка, с. Каленики (Криволуцька сільська рада);

с. Рідкодуб, с. Карпівка, с. Катеринівка, с. Липове, с-ще Нове, с. Новомихайлівка (Рідкодубівська сільська рада);

с. Рубці, с. Вовчий Яр, с. Лозове (Рубцівська сільська рада);

с. Терни, с-ще Дзержинське, с. Іванівка, с. Колодязі, с. Новосадове, с. Ямполівка (Тернівська сільська рада);

с. Шандриголове, с. Зелена Долина, с. Середнє (Шандриголівська сільська рада);

с. Яцьківка, с. Кримки (Яцьківська сільська рада);

10) Мар’їнський район:

м. Красногорівка (Красногорівська міська рада);

м. Курахове, смт Іллінка, с-ще Острівське, с-ще Старі Терни, с. Степанівка (Курахівська міська рада);

м. Мар’їнка, с. Побєда (Мар’їнська міська рада);

смт Олександрівка (Олександрівська селищна рада);

смт Старомихайлівка (Старомихайлівська селищна рада);

с. Богоявленка (Богоявленська сільська рада);

с. Галицинівка, с. Долинівка, с. Карлівка, с. Лісівка (Галицинівська сільська рада);

с. Дачне, с. Гігант, с. Дальнє, с. Зеленівка, с. Островського, с. Сухі Яли, с. Янтарне (Дачненська сільська рада);

с. Єлизаветівка, с. Іллінка, с. Романівка (Єлизаветівська сільська рада);

с. Зоряне, с. Желанне Друге, с. Желанне Перше, с. Олександропіль (Зорянська сільська рада);

с. Катеринівка, с. Антонівка (Катеринівська сільська рада);

с. Костянтинівка (Костянтинівська сільська рада);

с. Луганське, с. Кремінець, с. Сигнальне, с. Славне (Луганська сільська рада);

с. Максимільянівка, с. Георгіївка (Максимільянівська сільська рада);

с. Новомихайлівка, с. Парасковіївка (Новомихайлівська сільська рада);

с. Новоселидівка, с. Вовченка, с. Вознесенка, с. Ізмайлівка, с. Кремінна Балка (Новоселидівська сільська рада);

с. Новоукраїнка, с. Максимівка, с. Пречистівка (Новоукраїнська сільська рада);

с. Павлівка (Павлівська сільська рада);

с. Степне, с. Березове, с. Водяне, с. Солодке, с. Тарамчук (Степненська сільська рада);

с. Успенівка, с. Веселий Гай, с. Ганнівка, с. Трудове (Успенівська сільська рада);

11) Новоазовський район:

м. Новоазовськ, с. Гусельщикове, с. Козлівка, с. Самсонове (Новоазовська міська рада);

смт Сєдове, с-ще Обрив (Сєдовська селищна рада);

с. Безіменне, с. Веденське, с. Качкарське, с. Митьково-Качкарі, с. Роза (Безіменська сільська рада);

с. Виноградне, с. Піонерське, с. Приморське (Виноградненська сільська рада);

с. Козацьке, с. Порохня, с. Шевченко (Козацька сільська рада);

с. Комінтернове, с. Водяне, с. Заїченко (Комінтернівська сільська рада);

с. Красноармійське, с. Куликове, с. Октябр (Красноармійська сільська рада);

с. Лебединське, с-ще Калинівка, с. Сопине (Лебединська сільська рада);

с. Павлопіль, с. Пищевик, с. Черненко (Павлопільська сільська рада);

с. Приморське, с. Набережне, с. Первомайське, с. Соснівське, с. Українське (Приморська сільська рада);

с. Рози Люксембург, с. Веселе, с. Кузнеці, с. Маркине, с. Патріотичне, с. Холодне (Розівська сільська рада);

с. Самійлове, с. Ванюшкине, с. Клинкине, с. Ковське, с. Щербак (Самійлівська сільська рада);

с. Саханка, с. Дзержинське, с. Ленінське (Саханська сільська рада);

с. Хомутове, с. Бессарабка, с. Вітава, с. Сєдово-Василівка (Хомутівська сільська рада);

с. Широкине, с. Бердянське (Широкинська сільська рада);

12) Олександрівський район:

смт Олександрівка, с. Варварівка, с. Дмитро-Дар’ївка, с. Левадне, с. Надеждівка, с. Новополтавка, с. Петрівка Перша, с. Софіївка (Олександрівська селищна рада);

с. Беззаботівка, с. Дмитроколине, с. Новоандріївка, с. Новостепанівка, с. Роздолля, с. Софіїно-Лиман (Беззаботівська сільська рада);

с. Весела Гора, с-ще Новоявленка, с-ще Самарське (Веселогірська сільська рада);

с. Високопілля, с. Запаро-Мар’ївка (Високопільська сільська рада);

с. Золоті Пруди (Золотопрудська сільська рада);

с. Іверське, с. Новосамарське, с. Шостаківка (Іверська сільська рада);

с. Криниці, с. Куроїдівка, с. Федорівка (Криничанська сільська рада);

с. Мирна Долина, с. Бузинівка, с. Мар’ївка, с. Новознаменівка (Мирнодолинська сільська рада);

с. Михайлівка, с. Львівка, с. Шаврове (Михайлівська сільська рада);

с. Некременне (Некременська сільська рада);

с. Новоолександрівка, с. Єлизаветівка, с. Зелене, с. Карпівка, с. Новий Кавказ, с. Новобахметьєве, с. Новопригоже (Новоолександрівська сільська рада);

с. Очеретине, с. Голубівка, с. Громова Балка (Очеретинська сільська рада);

с. Петрівка Друга, с. Зелений Брід, с. Знаменівка, с. Микільське, с. Пасічне (Петрівська Друга сільська рада);

с. Спасько-Михайлівка, с. Катеринівка, с. Курицине, с. Новопетрівка, с. Новосергіївка, с. Шевченко (Спасько-Михайлівська сільська рада);

с. Староварварівка, с. Яковлівка (Староварварівська сільська рада);

с. Степанівка, с. Новоіверське, с. Новопавлівка, с. Самійлівка (Степанівська сільська рада);

13) Першотравневий район:

смт Мангуш (Мангушська селищна рада);

смт Ялта, с. Азовське, с. Юр’ївка (Ялтинська селищна рада);

с. Бердянське, с. Агробаза, с. Приазовське, с. Радянська Україна, с. Шевченко (Бердянська сільська рада);

с. Іллічівське, с-ще Рибацьке, с. Червоне, с. Широка Балка (Іллічівська сільська рада);

с. Комишувате, с. Дем’янівка, с Червона Україна (Комишуватська сільська рада);

с. Мелекіне, с. Білосарайська Коса, с. Бурякова Балка, с. Глибоке, с. Огороднє, с. Портівське (Мелекінська сільська рада);

с. Стародубівка, с. Захарівка (Стародубівська сільська рада);

с. Урзуф, с. Бабах-Тарама (Урзуфська сільська рада);

14) Слов’янський район:

смт Андріївка (Андріївська селищна рада);

смт Билбасівка, с. Торець (Билбасівська селищна рада);

смт Райгородок, смт Донецьке, с. Карпівка, с. Селезнівка (Райгородоцька селищна рада);

смт Черкаське, с. Іванівка, с. Новомиколаївка, с. Шнурки (Черкаська селищна рада);

с. Андріївка, с. Варварівка, с. Новоандріївка (Андріївська сільська рада);

с. Дмитрівка (Дмитрівська сільська рада);

с. Долина, с. Богородичне, с. Краснопілля, с. Мазанівка (Долинська сільська рада);

с. Малинівка, с. Васютинське, с. Никонорівка, с. Оріхуватка, с. Першомар’ївка, с. Тихонівка, с. Юрківка (Малинівська сільська рада);

с. Маяки, с. Пришиб, с. Сидорове, с. Тетянівка (Маяківська сільська рада);

с-ще Мирне (Мирненська сільська рада);

с. Олександрівка, с. Красноармійське, с. Октябрське, с. Троїцьке (Олександрівська сільська рада);

с. Прелесне, с. Майдан (Прелесненська сільська рада);

с. Привілля (Привільська сільська рада);

с. Рай-Олександрівка, с. Пискунівка, с. Стародубівка (Рай-Олександрівська сільська рада);

с. Сергіївка, с. Роганське (Сергіївська сільська рада);

с. Хрестище, с. Адамівка, с. Глибока Макатиха, с. Микільське (Хрестищенська сільська рада);

15) Старобешівський район:

м. Комсомольське (Комсомольська міська рада);

смт Новий Світ (Новосвітська селищна рада);

смт Старобешеве (Старобешівська селищна рада);

с. Комунарівка, с. Кам’янка, с. Піщане (Комунарівська сільська рада);

с. Кумачове, с. Берестове, с. Вишневе, с. Глинка, с. Культура, с. Лужки, с. Побєда, с. Світлий Луч, с. Шевченко (Кумачівська сільська рада);

с. Мар’янівка, с-ще Калініна, с-ще Кірове, с-ще Менчугове, с. Новобешеве, с. Новоселівка, с. Обільне, с. Придорожнє (Мар’янівська сільська рада);

с. Новозар’ївка, с. Андріївка, с-ще Бурне, с. Веселе, с. Войкове, с. Воровське, с. Зелене, с. Кам’янка, с-ще Колоски, с. Широке (Новозар’ївська сільська рада);

с. Новокатеринівка, с. Берегове, с. Ленінське, с. Прохорівське, с. Ребрикове, с-ще Строїтель, с. Шевченко, с. Шмідта (Новокатеринівська сільська рада);

с. Олександрівка, с. Андріївка, с. Вознесенка, с. Горбатенко, с. Світле, с. Чумаки (Олександрівська сільська рада);

с. Осикове (Осиківська сільська рада);

с. Петрівське, с-ще Зернове, с-ще Кипуча Криниця, с. Підгірне, с-ще Родникове (Петрівська сільська рада);

с. Роздольне, с. Василівка (Роздольненська сільська рада);

с. Сонцеве, с. Краснопілля, с. Новомихайлівка (Сонцевська сільська рада);

с. Стила, с. Петрівське (Стильська сільська рада);

16) Тельманівський район:

смт Андріївка, с-ще Бахчовик, с-ще Дружне, с-ще Обільне (Андріївська селищна рада);

смт Мирне (Мирненська селищна рада);

смт Тельманове, с. Зернове (Тельманівська селищна рада);

с. Гранітне, с. Старомар’ївка (Гранітненська сільська рада);

с. Конькове, с. Іванівка, с. Калініне, с. Октябрське, с. Самсонове (Коньковська сільська рада);

с. Кузнецово-Михайлівка, с. Котляревське (Кузнецово-Михайлівська сільська рада);

с. Лукове, с. Григорівка, с. Запорожець, с. Каплани, с. Миколаївка, с. Петрівське, с. Тавричеське, с. Шевченко (Луківська сільська рада);

с. Михайлівка, с. Греково-Олександрівка, с. Зелений Гай, с. Зорі, с. Новоолександрівка, с. Радянське, с. Садки, с. Тернівка (Михайлівська сільська рада);

с. Мічуріне, с. Богданівка, с. Вершинівка, с. Красний Октябр, с. Нова Мар’ївка, с. Октябрське, с. Первомайське, с. Розівка (Мічурінська сільська рада);

с. Новоселівка, с. Запорізьке, с. Кам’янка, с-ще Маловодне, с. Новоселівка Друга, с. Степанівка (Новоселівська сільська рада);

с. Первомайське, с. Воля, с. Черевківське (Первомайська сільська рада);

с. Свободне, с. Дерсове, с. Чумак (Свободненська сільська рада);

с. Старогнатівка, с. Новогригорівка (Старогнатівська сільська рада);

с. Староласпа, с. Біла Кам’янка, с. Новоласпа (Староласпинська сільська рада);

с. Чермалик, с. Орловське, с. Федорівка (Чермалицька сільська рада);

Перечень, город, рада, поселок, АТО, зона, Донбасс, льгота, переселенец, беженец, Луганск, Донецк, область 17) Шахтарський район:

с. Велика Шишівка, с. Тернове, с. Шапошникове (Великошишівська сільська рада);

с. Грабове, с-ще Балочне, с. Рівне (Грабівська сільська рада);

с. Дмитрівка, с. Верхній Кут, с. Дібрівка, с. Зрубне, с-ще Кожевня, с. Латишеве, с. Передерієве, с. Розсипне, с. Чугуно-Крепинка (Дмитрівська сільська рада);

с. Золотарівка, с. Дубівка, с. Новомиколаївка, с. Новопелагіївка (Золотарівська сільська рада);

с. Малоорлівка, с. Комишатка, с. Новоорлівка, с-ще Славне, с. Шевченко (Малоорлівська сільська рада);

с. Мануйлівка, с. Петрівське (Мануйлівська сільська рада);

с. Нікішине, с. Веселе, с. Круглик, с-ще Кумшацьке, с-ще Рідкодуб (Нікішинська сільська рада);

с. Орлово-Іванівка, с. Михайлівка, с-ще Степне (Орлово-Іванівська сільська рада);

с. Петропавлівка, с. Красний Луч, с-ще Польове, с. Стіжкове (Петропавлівська сільська рада);

с. Розівка, с. Шевченко (Розівська сільська рада);

с. Розсипне, с. Димитрова, с. Стрюкове, с. Тимофіївка (Розсипненська сільська рада);

с-ще Садове, с-ще Зарощенське, с-ще Захарченко, с-ще Зачатівка, с-ще Молодецьке (Садівська сільська рада);

с. Степанівка, с. Маринівка, с. Саурівка, с. Тарани, с. Червона Зоря (Степанівська сільська рада);

18) Ясинуватський район:

смт Верхньоторецьке, с. Василівка, с-ще Красний Партизан, с. Троїцьке (Верхньоторецька селищна рада);

смт Желанне, с-ще Восход (Желаннівська селищна рада);

смт Очеретине, смт Керамік (Очеретинська селищна рада);

с. Красногорівка, с. Веселе, с-ще Кам’янка, с. Новоселівка Друга (Красногорівська сільська рада);

с. Новобахмутівка (Новобахмутівська сільська рада);

с. Новоселівка Перша, с. Межове, с. Новопокровське, с. Скучне (Новоселівська Перша сільська рада);

с. Орлівка, с. Бердичі, с-ще Ласточкине, с-ще Петрівське, с. Семенівка, с. Тоненьке, с. Уманське, с. Яснобродівка (Орлівська сільська рада);

с. Первомайське, с-ще Невельське, с. Нетайлове (Первомайська сільська рада);

с-ще Піски, с. Водяне, с-ще Лозове, с-ще Сєверне (Пісківська сільська рада);

с. Розівка, с. Новоселівка, с. Пантелеймонівка (Розівська сільська рада);

с. Соловйове, с. Архангельське, с. Новобахмутівка, с. Новокалинове, с. Сокіл (Соловйовська сільська рада);

с. Спартак, с. Веселе, с-ще Каштанове, с-ще Крута Балка, с-ще Мінеральне, с-ще Опитне, с. Яковлівка (Спартаківська сільська рада).

Полезная информация для военнослужащих в Справочнике участника АТО, ООС и УБД (обновляется) и нашей группе в Фейсбук

Ответы на злободневные вопросы также читайте в Справочнике переселенцев Донбасса и группе в ФБ Аргумент переселенцев Донбасса


Оцените новость (статью)
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)


Рейтинг популярных товаров наших читателей

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Новость (статью) «Полный перечень населенных пунктов на территории которых осуществлялась АТО (зона антитеррористической операции на Донбассе)» подготовили журналисты издания Бизнес портал fdlx.com

Дата публикации: , последнее обновление страницы: 26.07.2019 10:29:53


Оставить комментарий: