Юридичний супровід щодо питань міграції для іноземців

Іноземці, які перебувають в Україні, можуть стикатися з різними міграційними проблемами. Наприклад, якщо іноземець не отримав дозвіл на проживання або роботу відповідно до законодавства, то він може бути депортований з України. Якщо іноземець має право на статус біженця або захист від притягнення до військової служби у своїй країні, але ці права не були визнані міграційними органами в Україні, то йому може бути відмовлено в захисті та він може бути висланий назад у свою країну, де його життя та безпека можуть бути під загрозою.

Юридичний супровід щодо питань міграції для іноземців

Які складнощі можуть виникнути в іноземців по прибуттю в Україну?

Також, іноземці можуть стикатися зі складнощами відносно отримання дозволу на роботу або навчання в Україні, що може призвести до втрати можливості проживання та роботи в Україні. Юридична допомога в таких випадках може допомогти іноземцю отримати необхідні дозволи та забезпечити його права та інтереси відповідно до законодавства.

Також іноземці, які в’їжджають до України з метою роботи, навчання або інших цілей, можуть мати проблеми з отриманням міграційних віз та дозволів.

Юридичний супровід щодо питань міграції для іноземців є дуже важливим та може допомогти уникнути серйозних наслідків та захистити права та інтереси іноземців в Україні.

Які послуги юриста можна отримати?

Юридичний супровід може включати наступні послуги:

  1. Консультації щодо правового статусу іноземця в Україні;
  2. Підготовку та подання документів на отримання дозволів на проживання, роботу, навчання тощо;
  3. Допомогу у вирішенні проблем, пов’язаних з подовженням дозволів на перебування в Україні;
  4. Заповнення та подання апеляційних скарг, якщо були відмовлені в отриманні дозволів на перебування в Україні;
  5. Представлення інтересів іноземця в міграційних органах та судах;
  6. Надання консультацій та допомога з питань отримання громадянства України.

До кого звернутися щодо питань міграції для іноземців

Юридичний супровід може бути особливо корисним для іноземців, які перебувають в Україні, але не мають достатньої кількості інформації про українське законодавство.

Детальну інформацію ви можете отримати тут – https://legalaid.ua/ua/practice/mihratsijne-pravo/

Звернувшись за юридичною допомогою в АО “Бачинський та партнери”, іноземець може бути впевнений у своїх правах та отримати допомогу вирішенні питань, що стосуються їхнього правового статусу в Україні.
Рейтинг популярных товаров наших читателей

Загрузка...

Новость (статью) «Юридичний супровід щодо питань міграції для іноземців» подготовили журналисты издания Бизнес портал fdlx.com

Дата публикации: , последнее обновление страницы: 23.05.2023 22:24:27


Оставить комментарий:Close sidebar